Czym jest Paysafecard? Jak doładować Paysafecard?

Płatności online są bardzo wygodnym rozwiązaniem. To jeden z głównych powodów, dla którego coraz częściej decydujemy się na płatności elektroniczne. Jest to zdecydowanie wygodniejsza forma robienia zakupów. Nie wymaga od nas trzymania w portfelu gotówki. Najczęściej wybierane formy płatności to szybkie przelewy, blik i karta – chociaż w tym przypadku wiele osób zastanawia się nad bezpieczeństwem swoich pieniędzy. Istnieje dla niej alternatywa, coraz częściej stosowana i oferująca całkowity brak ryzyka. Mowa tu o Paysafecard.

Jak działa i gdzie kupić paysafecard?

Paysafecard można kupić w kioskach w postaci karty przedpłaconej lub zdecydować się na zamówienie karty przedpłaconej Mastercard bezpośrednio na stronie usługodawcy. Taką kartę wystarczy doładować, tak samo jak robi się to z kartą do telefonu. Takie doładowania z powodzeniem znajdziesz w galeriach handlowych, dużych marketach, a nawet w kioskach. Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem jest doładowanie Paysafecard online, przy pomocy odpowiedniej platformy. Wystarczy wówczas wypełnić krótki formularz, który zajmie Ci tylko kilka minut. Jeżeli chcesz zakupić doładowanie na określoną kwotę w sklepie stacjonarnym, to warto też wspomnieć o wyszukiwarkach, które są w stanie wskazać nam najbliższy punkt z możliwością zakupienie doładowania.

Płatności paysafecard – gdzie można płacić w ten sposób?

Temat Paysafecard jest zapewne dobrze znany osobom, które często robią zakupy przez internet, zwłaszcza w zagranicznych sklepach. Doładowanie paysafecard online jest bardzo wszechstronne. Tak naprawdę tysiące platform oferuje możliwość płacenia metodą Paysafecard. Bez problemu zapłacimy w ten sposób w sklepach internetowych z ubraniami, sprzętem elektronicznym czy nawet przy zamawianiu jedzenia. Wiele platform oferujących muzykę czy filmy również jest wyposażonych w możliwość zapłacenia za dostęp przy pomocy Paysafecard. To także doskonałe rozwiązanie dla graczy, czy osób dokonujących płatności przez Google Play, czy Apple app store. Doładowanie może również być upominkiem dla kogoś, gdyż można zakupić je w postaci karty podarunkowej.

Czy korzystanie z Paysafecard jest trudne?

Obsługa płatności Paysafecard jest bardzo prosta. Po doładowaniu klient otrzymuje 16-cyfrowy kod. To on właśnie odpowiada za dokonanie późniejszej płatności. Dzięki wykorzystaniu kodu omijane są wszelkiego rodzaju formalności. Dzięki temu płatności Paysafecard przebiegają bardzo szybko i bezpiecznie. Możesz dokonać płatności za pośrednictwem Paypal-u i wielu innych miejscach.

Nie potrzebujesz karty kredytowej

Doładowanie Paysafecard jest bezpieczne i nie trzeba podawać przy całym procesie żadnych wrażliwych danych takich jak dane karty kredytowej, ani numeru konta bankowego. Wystarczy wybrać odpowiedni nominał. Może być 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł czy nawet 200 zł. Wielu ludzi ceni sobie również anonimowość, która idzie razem z transakcjami taką metodą. 16 cyfrowy kod, który wprowadzamy przy płaceniu za zakupy lub usługi, nie zawiera żadnych naszych danych. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają konta w banku oraz karty płatniczej. Najczęściej dotyczy to nastolatków, które chcą zrobić samodzielnie zakupy przez internet, jednak jedyną możliwością opłacenia ich jest płatność przy odbiorze. Nawet ta opcja nie sprawdza się w każdej sytuacji. Jest wiele produktów, czy usług, które nie są dostarczane bez przedpłaty, np. e-booki lub elementy w grach. W takich przypadkach na ratunek przychodzi Paysafecard. Z kartą Paysafecard zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i możliwość wygodnych zakupów online, w każdej chwili.